תיקון אייפון - עדכון/שדרוג גרסא

תיקון אייפון  - שדרוג ועדכון גרסא באייפון 

מכירים את ההודעה המעצבנת באייפון - לא ניתן להתקין את האפליקציה יש צורך בשדרוג גרסא ??

נכון לא ממש נעים לגלות שגרסת התוכנה באייפון שלכם לא ממש עומדת בקצב העדכונים והמשחק החדש והמרתק שזה עתה רציתם להתקין לא יכול לעבוד בגרסת ה ios הנוכחית בה האייפון שלכם נמצא , האם יש פתרון למצב בו הגרסא לא מעודכנת באייפון ??? כמובן שכן , בכתבה זו נסקור את הבעיה בה אינכם יכולים להתקין אפליקציה באייפון מכיוון שגרסת האייפון דורשת שדרוג .

המצרכים הדרושים לשדרוג גרסא באייפון :

מכשיר אייפון מכל דור שהוא 
כבל סנכרון לאייפון 
תוכנת אייטיונס מעודכנת מותקנת במחשב שלכם 
שעה עד שעתיים פנויות :)

תהליך שדרוג גרסא באייפון - מדריך:

בכדי לשדרג גרסא באייפון ראשית אנו ממליצים לבצע hard reset לאייפון בפעולה אחת פשוטה והיא :

לחיצה על מקש הבית ומקש הכיבוי בו זמנית באייפון למשך מספר שניות עד שמופיע סמל התפוח על המסך , לעזוב את הכפתורים ולהמתין עד לעלייתו של האייפון , לאחר מכן יש לחבר את האייפון לכבל הסנכרון ולחברו למחשב , לאחר שדרוג תוכנת אייטויונס שביצענו וחיבור המחשב לאייפון ייקפוץ לנו חלון האייטיונס אותו נגדיל ויחל סנכרון האייפון כרגיל כמו בכל הפעלת אייטיונס וחיבור אייפון , לאחר מכן יש לבדוק האם האייטויונס מציע לנו לשדרג לגרסא החדשה ביותר (כיום הגרסא החדשה ביותר לאייפון היא 5.1.1.) אם כן יש ללחוץ על "download and update" ולהמתין עד לסיום התהליך , התהליך יכול להימשך לפעמים זמן רב תלוי בנפח המידע לצורך גיבוי השמור אצלנו באייפון , זהו לבסוף סיימנו לשדרג גרסא באייפון והאייפון בגרסא משודרגת כעת ניתן להוריד את האפליקציה שחשקנו בה ולהנות ממנה ומהפיצ'רים החדשים לנו היא מציעה .


* יש לציין כי מכשירים עד דור 3g אינם מסוגלים לקבל שדרוג גרסא מעבר לגרסא 4.2.1 החל מדור 3gs ניתן לשדרג לגרסאות מאוחרות יותר.

*ישנם 2 אופציות בשדרוג גרסא לאייפון , אופציה אחת הינה דרך תוכנת האייטיונס , אופציה אשר קיימת במכשירים שבהם מותקנת כבר גרסא 5 ומעלה בהם ניתן להיכנס להגדרות - אודות - עדכון גרסא ולשדרג דרך התפריט לגרסא חדשה יותר .

סרטון שדרוג גרסא באייפון :לייעוץ בנושא תיקון אייפון ושדרוג גרסא באייפון ניתן לפנות לאייפון פיקס בצור קשר.