תקלות נפוצות באייפון

מסך האייפון נשבר מנפילה ?..לא שומעים את הצלצול באייפון ?...כפתור הבית באייפון שלכם כבר לא ממש נלחץ ?..הגעתם למקום הנכון ! בכתבה זו נסקור את התקלות הנפוצות באייפון 4 ונעסוק בפתרונן הקצר המהיר והזול ביותר , נתחיל בתקלה מאוד נפוצה והיא כפתור בית באייפון 4 שלא נלחץ כראוי .
כמעט ואין משתמש באייפון 4/4s שלא נתקל בתקלה של כפתור בית שאינו נלחץ באייפון שלו או שצריך ללחוץ עליו מספר רב של פעמים בכדי שכפתור הבית יתפקד ויעביר את הפקודה ללוח האלקטרוני של האייפון,לתקלה נפוצה זו באייפון ישנן מספר פתרונות והם כדלקמן: 

פתרונות לתיקון כפתור בית באייפון 4/4s :

פתרון ראשון לתיקון כפתור בית באייפון 4/4s - נתחיל עם הפתרון הקל והפשוט שהוא ניקוי לכלוך רב שהצטבר בפינות שבין הכפתור לזכוכית המסך - מומלץ להשתמש בממש מעט אלכוהול ומברשת שיניים ופשוט להבריש בעדינות סביב הכפתור ולבדוק האם הפעולה הנ"ל עזרה בפתרון התקלה.

פתרון שני לתיקון כפתור בית באייפון 4/4s - הפתרון הבא משלב למעשה את הפתרון הראשון בתוספת של חימום המקום ע"י פן ביתי - יש לבצע את פעולת הניקוי הראשונה של כפתור הבית ולאחר מכן לכוון פן לחום בינוני וממרחק של 20 ס"מ למשך 20 שניות יש לחמם את האיזור של כפתור הבית - זהירות ! לא לחמם יתר על המידה ולא להתקרב עם הפן יתר על המידה דבר העלול לגרום נזק בלתי הפיך ללוח לא מומלץ לבצע חימום אם אתה לא בטוח באופן פעולתך.

פתרון שלישי לתיקון אייפון 4/4s - כפתור בית 
הפתרון הנ"ל כבר יצריך אתכם כבר לבצע פירוק מכלולי האייפון 4 כולל פירוק מסך בכדי להגיע לכבל המתפקד על כפתור הבית ולהחליפו בחדש ,מומלץ מאוד לא לבצע את התיקון הנ"ל באופן עצמי אלא אם כן יש בידכם את המיומנות והידע לכך , בעת פירוק האייפון ובכדי להגיע להחלפת כפתור הבית עליכם לפרק תחילה 2 ברגים בחלקו התחתון של האייפון 4 ולהוציא בהחלקה את הפאנל האחורי המכסה את רוב מכולולי האייפון,לאחר מכן יש לנתק את הסוללה ,לפתוח מספר ברגים שמסתירים מתחתם flat cable שונים המחברים את המסך , החיישנים , המיקרופון , והרמקול של האייפון כמו כן יהייה עליכם לפרק באמצעות 2 ברגים את רכיב הרטט במכשיר וכן רכיבים נוספים עליהם נרחיב בהמשך הכתבות על מכלולי האייפון השונים, בשלב האחרון יהייה עליכם לפרק בעדינות את המסך באמצעות ברגים סביב למסגרת המחוברת למסך האייפון , יש לבצע את פירוק האייפון בזהירות רבה מאחר ומסך האייפון ומכלולים נוספים מודבקים בדבק דו צדדי ,לאחר שפירקנו את רוב המכלולים נותר לנו להסיט את תריס הקונקטור המחבר את כבל האייפון ולשלוף את כפתור הבית ,לאחר מכן יש לבצע את אותה הפעולה להרכבה של רכיב כפתור בית חדש ולהרכיב את האייפון על כל מכלוליו בחזרה.

**תיקונים מסוג זה יש לבצע ע"י איש מקצוע מנוסה ואין לראות בכתבה זו כהמלצה לביצוע תיקונים מסוג אלו בעצמך ,אין האתר יהיה אחראי לכל נזק אשר יגרם לאייפון כתוצאה מכל תיקון כזה או אחר .